Záchranári 6

Nie ste prihlásený, alebo nemáte predplatený prístup, alebo Vaša platba ešte nebola potvrdená.
Pokúste sa po chvíli obnoviť stránku.

Záchranári 6

Akčný, Dobrodružný, Dráma

51 min., 2003

Réžia: Vladimír Michálek

Produkcia: Trigon production, s.r.o.

Producenti: Patrik Pašš

Scenár: Jiří Křižan

Kamera: Martin Štrba

Hudba: Michał Lorenc

Hrajú: Ivan Martinka, Ľuboš Kostelný, Ľubomír Paulovič, Zuzana Stivínová ml., Zuzana Fialová, Štefan Kožka, Marek Ťapák, Inka Gogálová, Ivan Vojtek, Radoslav Šopík, Eva Sakálová

Jednotlivé příběhy divácky atraktivního televizního seriálu Záchranáři dávají nahlédnout do života mužů, záchranářů horské služby, kteří denně nasazují své vlastní životy, pro záchranu obětí hor. Autenticita vyprávění těchto příběhů ze současnosti je dělá přitažlivými, zajímavými a uvěřitelnými. Pro natáčení, dramatických příběhů záchranářů, využili tvůrci prostředí méně známých lokalit Vysokých Tater, které vytváří atraktivní kulisu seriálu. Hlavními hrdiny seriálu jsou profesionální i dobrovolní členové záchranné horské služby. K největším osobnostem patří Tibor a Peter, známí jako nerozluční kamarádi. Mezi záchranáře by rád patřil i horský nosič přezdívaný Ťava, ale opět se mu jeho přání nesplní: nový člen přichází z Bratislavy a jmenuje se Martin. Zúčastňuje se první záchranné akce, při které je hned konfrontován s krutostí hor.

Jednotlivé časti:

 1.-Vidieť kamzíky
 2.-Noc na zrkadlovej stene
 3.-Paradoxy
 4.-Sprisahanie žien
 5.-Biela tma
 6.-Sila k životu


Link CSFD: http://www.csfd.cz/film/189589-zachranari/


SMS platba pre SR   SMS platba pre ČR
1 film/24 hodín 48 hodín 1 film/24 hodín 48 hodín
1 € 2 € 30 CZK 60 CZK
Objednať Objednať Objednať Objednať

Kliknutím na Objednať súhlasím so začatím poskytovania elektronického obsahu Kinocola pred uplynutím lehoty na odstúpenie od zmluvy. Udelením takéhoto súhlasu strácam právo na odstúpenie od zmluvy.


Podobné filmy


Kontaktujte nás

Partneri

FilmPark

Audiovizualny fond